Як Україна буде боротися з корупцією

Як Україна буде боротися з корупцією

Тепер в органах виконавчої влади, на підприємствах і в організаціях з'являться підрозділи боротьби з корупцією, які боротимуться з хабарами шляхом перевірок декларацій та фінпотоків, експертизи документів.

Кабінет міністрів України на своєму засіданні 4 вересня 2013 року прийняв розроблену Міністерством юстиції постанову "Питання запобігання та виявлення корупції". Про це повідомляє прес-служба Мін'юсту.

Планується сформувати підрозділи з питань запобігання та виявлення корупції в органах виконавчої влади, підприємствах, установах та організаціях, що належать до сфери їх управління, в межах загальної чисельності відповідних державних органів.

"Також рекомендується утворити відповідні підрозділи в органах місцевого самоврядування", - прокоментувала міністр юстиції України Олена Лукаш прийняту постанову.

Як наголошується, уповноважені підрозділи або особи з питань запобігання та виявлення корупції будуть займатися перевіркою декларацій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, а також здійснюватимуть контроль дотримання законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів.

Мітки:

корупція україна фінанси

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create