Більше половини українців хочуть в ЄС

Більше половини українців хочуть в ЄС

Дані опитування донецької компанії Research & Branding Group свідчать, що близько половини опитаних (49% ) вважають, що Україні необхідно підписати Угоду про асоціацію з Європейським союзом, тоді як протилежної точки зору дотримуються близько третини українців (31%).

Найбільше число прихильників асоціації з ЄС знаходиться на Заході України (74%). У Центральному регіоні також більшість жителів вважають необхідною асоціацію України з ЄС (57%).

Не так однозначно до необхідності підписання Угоди про асоціацію з ЄС ставляться на Півдні і Сході України. На Півдні країни співвідношення противників і прихильників асоціацію з ЄС становить відповідно 45% і 38%, а на Сході - 43% і 29%.

Якби українцям належало зробити однозначний інтеграційний вибір у серпні 2013 року, то співвідношення прихильників європейської та євразійської інтеграції України склало б 45% на 36% на користь вступу в ЄС. При цьому кожен п'ятий житель України (19 %) в даний час не готовий зробити однозначний вибір на користь того чи іншого вектора інтеграції країни.

Мітки:

головне

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create