Переїхати в інше місто заради роботи готові 74% українців

Переїхати в інше місто заради роботи готові 74% українців

Портал з працевлаштування agrijob.com.ua провів дослідження, згідно з яким кожен другий українець хоча б раз у житті переїжджав у зв'язку із зміною місця роботи. Ще 42% респондентів готові розглянути таку пропозицію, якщо вона раптом з'явиться. І лише 6% українців ні за що не переїдуть.

Серед причин, які найчастіше спонукають українців погодитися на пропозицію переїхати у зв'язку з новою роботою, найбільш популярною є рівень заробітної плати. 74% респондентів готові до переїзду, якщо їм запропонують гідну зарплату. 56% опитаних цінують перспективи кар'єрного росту на новому місці. Наступною у рейтингу причин переїзду є можливість виїхати за кордон. Третина українців хотіла б працювати в іншій країні, і саме ця можливість може вплинути на їх вибір. Також важливими залишаються такі фактори, як надання житла (26%), робочого місця для дружини/чоловіка, навчання дітей та інші пільги (17,98%).

Серед причин, які можуть утримати наших співвітчизників від переїзду, поширеною є відсутність можливості взяти із собою родину. 42% українців не хочуть жити далеко від рідних. 40% опитаних і не думали б про переїзд, якщо б в їхньому регіоні була гідна робота. Також третина респондентів відмовляється витрачати свої гроші на оплату житла, тому готова переїхати, тільки якщо роботодавець його надасть.

Більшість опитаних, яким довелося переїжджати у зв'язку з роботою, змінювали місце проживання в межах України, в основному, з міста в місто (38,55%). При цьому кожен п'ятий респондент виїжджав за кордон.

У дослідженні взяли участь респонденти різного віку з різних регіонів України, 50% яких працюють у сфері сільського господарства.

Мітки:

робота

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create