Українцям видадуть по 12 тисяч гривень за утилізацію авто

Українцям видадуть по 12 тисяч гривень за утилізацію авто

Уряд України найближчим часом має намір підготувати необхідні документи, згідно з якими при передачі старого автомобіля на утилізацію громадяни зможуть отримати компенсацію в розмірі близько 12 тис. грн на купівлю нового авто вітчизняного виробництва. Про це заявив віце-прем'єр Юрій Бойко.

"Ми підемо тим же шляхом, яким пішли Америка і Росія, - будемо субсидувати. Найближчим часом будуть підготовлені відповідні документи. Якщо людина здає старий автомобіль, він отримує довідку і може викупити дешевше автомобіль вітчизняного виробництва. Це близько 12 тис. грн, у середньому приблизно сьома частина вартості нового автомобіля" , - сказав Бойко.

За його словами, заходи з підтримки вітчизняного виробника, які впроваджує уряд України, дозволять українським виробникам автомобілів збільшити обсяги виробленої продукції.

Бойко зазначив, що в платіжному балансі країни обсяги коштів, які йдуть на закупівлю легкових автомобілів, займають третє місце, тому збільшення власного автовиробництва дозволить зменшити відтік валюти за кордон.

Мітки:

транспорт

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create