Україна стала виробляти вдвічі більше продуктів для дитячого харчування

Україна стала виробляти вдвічі більше продуктів для дитячого харчування

За перші сім місяців 2013 року в Україні було вироблено 11,1 тис. тонн молочних продуктів для дитячого харчування, що в перерахунку на молоко на 43% перевищує аналогічні показники минулого року. Про це повідомили в асоціації "Український клуб аграрного бізнесу" (УКАБ).

Найбільш інтенсивно відбулося зростання випуску саме кисломолочних продуктів для дитячого харчування. За січень-липень цього року виробництво даних продуктів було на рівні 4,5 тис. тонн, а це на 63% більше торішніх обсягів. Виробництво питного дитячого молока склало 7 тис. тонн, що в порівнянні з минулим роком більше всього на 4%.

За словами експерта аграрних ринків асоціації "Український клуб аграрного бізнесу" Аліни Жарко, до виробництва молочних продуктів дитячого харчування існує безліч вимог, починаючи від відбору сировини і закінчуючи маркуванням продукції. Молоко для продуктів дитячого харчування має поставлятися тільки з екологічно чистих зон, ні в якому разі не містити генномодифікованих організмів та інших шкідливих речовин.

Мітки:

промисловість

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create