Українські НПЗ стали випускати на третину менше бензину

Українські НПЗ стали випускати на третину менше бензину

Постачання нафтової сировини на нафтопереробні заводи ( НПЗ) України та Шебелинський газопереробний завод ( ГПЗ ) у січні-серпні 2013 року скоротилися на 31,2 % порівняно з аналогічним періодом 2012 року - до 2,39 млн тонн. Про це повідомило джерело в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості.

Зниження обумовлене повною відсутністю поставок російської нафти, тоді як у січні - серпні 2012 року на українські НПЗ було поставлено майже 725 тис. тонн нафти російського походження.

За підсумками зазначеного періоду поставки української нафти на вітчизняні НПЗ знизилися на 4,2 % , до 1,74 млн тонн , казахстанської нафти - на 59,8 % , до 188,9 тис. тонн. За вісім місяців на заводи також було поставлено 46 тис. тонн нафти азербайджанського походження, тоді як за аналогічний період 2012 року постачання азербайджанської нафти не здійснювалися.

Поставки газового конденсату на українські заводи знизилися на 9,2 %, до 410,3 тис. тонн, вакуумного газойлю - в 2,2 рази до 4,9 тис. тонн.

В цілому НПЗ і ГПЗ України в січні-серпні 2013 року знизили переробку нафтової сировини на 38% порівняно з аналогічним періодом 2012 року - до 2,4 млн тонн.

Мітки:

бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create