Україна може ввести обов'язкове медичне страхування туристів

Україна може ввести обов'язкове медичне страхування туристів

Відповідно до законопроекту, розробленого Державним агенством з туризму та курортів, мінімальне страхове покриття становитиме по медстрахуванню EUR30 тис, а по страхуванню від нещасного випадку - EUR3 тис.

Також пропонується замінити в переліку обов'язкових видів страхування відповідальності суб'єктів туристичної діяльності за шкоду, завдану життю чи здоров'ю туриста або його майну на страхування відповідальності туроператора.

Такий оновлений вид страхування передбачається використовувати в якості фінансового забезпечення діяльності туроператора перед туристом, а альтернативою йому в законопроекті є банківська гарантія. При цьому розмір фінансового забезпечення пропонується підвищити в порівнянні з існуючим рівнем в EUR20 тис. мінімум в 25 разів - до EUR50 тис. для туроператорів, що напрямляють за кордон не більше 50 тис. туристів на рік. Більшим учасникам ринку потрібне додаткове фінансове забезпечення в EUR250 тис. за кожні 50 тис. туристів.

Законопроект також передбачає введення фінансового забезпечення турагента перед туроператором у розмірі мінімум EUR50 тис., яке може здійснюватися або шляхом укладення договору страхування відповідальності, або шляхом отримання гарантії банку.

В даний час медичне страхування туристів є добровільним, однак більшість країн вимагають його наявності від туристів. Зокрема, умовою отримання шенгенської візи є наявність медстраховки з мінімальним страховим покриттям EUR30 тис. Однак, наприклад, для Туреччини або Єгипту страхова сума нижча - $ 15 тис.

Мітки:

бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create