Рейтинг найсильніших ринків нерухомості

Рейтинг найсильніших ринків нерухомості

Оприлюднено новий рейтинг найсильніших ринків нерухомості. Лідером зі зростання цін на житло став Дубай (21,7%). Другу сходинку посів Гонконг (19,1%), а на третій позиції рейтингу опинився Тайвань (15,4%).

Подібні дані представлені в документі Global House Price Index за другий квартал 2013 року від компанії Knight Frank. За цією інформацією, річне зростання цін на житло було відзначене у 36 з 55 країн, зазначених у звіті, пише Сегодня.

Серед європейських країн найкращий індикатор опинився у Туреччині, де річне зростання цін дійшло 12,2%. Найбільш слабким ринком стала Греція, де ціновий спад виявився рівним -11,5%. Іспанія теж потрапила на дно рейтингу - там за рік мінус 7,6%.

Крім Греції, Іспанії та Португалії, які як зазвичай продемонстрували негативні показники, у звіті названі і такі країни, як Нідерланди, Угорщина і Хорватія. У них річний спад цін дійшов до 8,5%, 8,2% і 5,5% відповідно.

Ринок нерухомості США - на 12-місці, показавши себе з гарної сторони з річним зростанням цін на 10,2%. Україна опинилася на 10-му рядку рейтингу з показником в 10,9%, тоді як Росія зайняла 15-е місце з показником зростання 6,4%.

Мітки:

нерухомість

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create