25% бензину в Україні знаходиться в тіні

25% бензину в Україні знаходиться в тіні

У січні- липні 2013 року державний бюджет недоотримав близько 4,7 мільярдів податків нафтопродуктів, з яких близько 2,22 мільярда становить акцизний збір і 2,47 мільярда податку на додану вартість.

В цілому надходження акцизного збору з нафтопродуктів впали в порівнянні з минулим роком на 33%. Це випливає з даних, які передав джерело в Міністерстві доходів і зборів України на умовах конфіденційності, пише Сегодня.

"Доводиться констатувати наявність зростаючого тіньового ринку, не може споживання бензину за рік впасти майже на 40 %", - говорить джерело в Міндоходів.

У свою чергу згідно з даними Міндоходів, під оподаткування потрапило 1,42 мільйона тонн бензину (63,7 % від споживання ) і 2,59 мільйона тонн дизельного пального ( 83,1 %). Таким чином, за 7 місяців 2013 р. без податків на ринок потрапило близько 1,33 мільйона тонн нафтопродуктів або 25 % від усього споживання.

"З урахуванням середніх цін на паливо обсяг втрат з ПДВ при такому обсязі оцінюється майже в 2,5 мільярда гривень", - говорить фахівець міністерства.

На його думку, при такій динаміці сумарні втрати податків з бензину і ДП в 2013 році перевищать 8 мільярдів гривень.

Мітки:

нелегальний бензин бензин азс бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create