Експерти провели перевірку української ковбаси

Експерти провели перевірку української ковбаси

В результаті перевірки української ковбаси експерти знайшли в ній замість свинини курятину. Про це під час прес-конференції заявила керівник експертно-аналітичного відділу науково-дослідного Центру експертиз "Тест" Ніна Кільдій.

За словами експерта, Центр досліджував 10 марок української ковбаси і оцінив якість продуктів за п'ятибальною шкалою. "Щодо смаженої "домашньої" і "української" ковбаси, то оцінку "відмінно" отримали марки "Родинна ковбаска" і "Ятрань", оцінки "добре" - "Алан", "Глобино", "Ковбасхарчопром" і "Тульчин", "погано" отримали ковбаси "Роганський м'ясокомбінат" та "Щирий кум". Крім того, що ця ковбаса не відповідала стандартам за жирністю, вона містила курятину, яка не вказується в складі. Марки "Новус" і "Твін" були відзначені оцінкою "дуже погано" через проблеми з мікробіології", - зазначила Кільдій.

Крім того, експерти досліджували якість "Московської" ковбаси. "Щодо "Московської" варено-копченої ковбаси - вся вона була вищого гатунку за ГОСТ, крім одного досить дивного виробника "Роганський м'ясокомбінат", який примудрився на одну палку ковбаси приклеїти відразу дві етикетки, які суперечать одна одній. На одній етикетці зазначалося, що ковбаса зроблена за ДСТУ, на іншій - ТУ", - зазначила Кільдій.

Вона також повідомила, що, з точки зору мікробіології, вся протестована ковбаса виявилася безпечною, не було знайдено крохмалю, сої і ГМО. У той же час, в ковбасах "Obkomovskaya" і "М'ясна гільдія" фахівці виявили не задекларовану курятину.

Мітки:

ковбаса якість перевірка бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create