Викриття шахраїв за винагороду

Викриття шахраїв за винагороду

Інтернет-портал «Укрбізнес» працює більше 12 років, протягом яких надає високоякісні послуги на ринку інтернет-реклами, постійно розширюючи коло своєї діяльності.

Порталом «Укрбізнес» було виявлено шахрайські дії, які здійснювали Доскоч Сергій Васильович та інші співучасники злочину. Основний мотив цих шахрайських дій — отримання доходів та підрив ділової репутації ПП “Портал Укрбізнес”. Щодо виявлення злочинних дій вчинені заходи — захисту клієнтів, компанії та якості надання послуг. Проти Доскоча С. В. було відкрито кримінальне провадження № 12013020010002143 від 12.04.2013 р. за ознаками злочину, передбаченого статею 190 ч. 1 Кримінального кодексу України — «Шахрайство». Однак, доки справа не доведенна до кінця, шахрайські дії Доскоча С. В. можуть мати продовження. Тих, хто має якісь відомості щодо ошукання себе та інших осіб Доскочем С. В. — просимо повідомити та долучити їх до слідства для швидкого покарання винних.

P.S. У відповідь на звільнення та відкриття кримінального провадження проти Доскоча С. В., він почав нівечити репутацію ПП «Портал Укрбізнес» та його посадових осіб шляхом розміщення в інтернет-ресурсах відомостей неправдивого характеру.

Хто має будь-яку інформацію чи знає про будь-які моменти, факти нікчемних дій Доскоча С. В., просимо повідомити за винагороду за контактними номерами телефонів інтернет- порталу «Укрбізнес».

Мітки:

укрбізнес бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create