Кілометр української дороги в шість разів дешевше німецької

Кілометр української дороги в шість разів дешевше німецької

Українські дороги набагато дешевші європейських, чим і обумовлена їх низька якість. Скажімо, кілометр дороги в Німеччині коштує в шість разів дорожче, ніж в Україні, переконаний Руслан Крамаренко, заступник голови Київської міської державної адміністрації, пише Сегодня.

"Коли возз'єдналася східна частина Німеччини з західною, мені довелося спостерігати, як будувалися автобани і внутрішні міські дороги. І одного разу я побачив, як Т-150 (для тих, хто не знає: це такий трактор з великими колесами) їздив по асфальту і утрамбовував дорожню подушку. Видовище вражаюче. Уявіть: стоїте ви на існуючому рівні асфальту і бачите тільки дах трактора. Зверху на це клали незрозумілий шар бетону, а потім (як для дітей радянської батьківщини ) - ще більш незрозумілий для нас шар асфальту товщиною 40 см. І, повірте, через чотири роки дорогу там не перекладали", - навів приклад Крамаренко.

На відміну від німецьких, українські дороги не бачили капремонту з 1980 - х років. Та й коштів для ремонту Україні просто не вистачає. "Якщо говорити про гроші, яких завжди мало, то останні три роки ми могли витрачати на дороги набагато менше" , - упевнений Крамаренко.

Депутат Микола Катеринчук упевнений, що якість доріг ніяк напряму не залежить від бідності чи багатства країни, головне питання в механізмі розподілу коштів. "Найбільший прогрес у дорожньому будівництві за останні роки показав бідний Таджикистан. Небагатий Китай за останні десятиліття зумів побудувати десятки тисяч кілометрів автобанів", - вважає він.

Мітки:

українська дорога німецька дорога якість доріг фінанси

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create