Влада хоче посилити контроль над фінансовим станом авіакомпаній

Влада хоче посилити контроль над фінансовим станом авіакомпаній

Міністерство інфраструктури України спільно з державною авіаційною службою підготувало проект Закону України «Про особливості державного регулювання діяльності авіаційних перевізників, пов'язаною з перевезенням пасажирів, вантажу повітряним транспортом». Проект передбачає посилений контроль над фінансовим становищем авіакомпаній.

Документ визначає процедуру ліцензування авіаперевізників, порядок здійснення держнагляду за їх діяльністю та вимоги до фінансового становища компаній.

Тепер ліцензію на перевезення пасажирів, вантажу повітряним транспортом буде видавати Державна авіаційна служба України на підставі достатніх фінансових ресурсів авіаперевізника. Серед вимог до фінансового становища авіакомпаній - здатність протягом 3 місяців покрити витрати на свою діяльність без урахування доходу від неї, наявність достатніх активів (справжніх і майбутніх) для забезпечення своєї госпдіяльності протягом 24 місяців (відповідно до фінансової звітності і детальному бізнес- плану).

Перевізників також зобов'яжуть щоквартально звітувати про фінанси, кредиторську та дебіторську заборгованості, заборгованості перед українськими аеропортами і щорічно подавати аудиторський звіт.

Мітки:

авіакомпанії контроль фінанси

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create