Какао і шоколаду на всіх не вистачить

Какао і шоколаду на всіх не вистачить

На світовому ринку за підсумками сезону 2012/2013 буде відзначений дефіцит какао в розмірі 52 тис. тонн, повідомляють експерти з Міжнародної організації з какао.

В Організації відзначають, що світовий попит перевищить пропозицію какао другий рік поспіль . 1 жовтня в Кот- д'Івуарі та Гані розпочнеться новий сезон (зазвичай він триває з жовтня по березень) збору врожаю какао-бобів. На частку цих африканських країн припадає 58% від загального обсягу світового виробництва какао, пише Сегодня.

За оцінками аналітиків, опитаних агентством Bloomberg, в сезоні 2013-2014 рр. також буде відзначений дефіцит: попит перевищить пропозицію на 118 тис. тонн.

Основна причина поточного стану ринку какао, а також песимістичних прогнозів з приводу подальшої ситуації - посушлива погода, яка, швидше за все, зробить негативний вплив на врожай в Кот- д'Івуарі, найбільшому в світі виробнику какао.

Відзначимо, що ціни на какао в цьому році зросли на 15%. Експерти відзначають, що підтримку цінам на какао надалі надаватиме зростання споживання шоколаду в світі.

По низці оцінок, обсяг продажів шоколаду в цьому році виросте на 2 %. У 2014 році прогнозується зростання обсягу світових продажів шоколаду на 2-3%.

Мітки:

бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create