Українські туроператори накрутили ціни на путівки

Українські туроператори накрутили ціни на путівки

У зв'язку з можливою девальвацією гривні, яку прогнозують експерти до кінця року, українські туроператори починали піднімати ціни на тури.

Так, про підвищення вартості турів у зв'язку з підвищенням курсу гривні по відношенню до долара поінформували вже кілька найбільших туроператорів. Зокрема, Anex Tour з 10 вересня підвищив курс долара до 8,25 грн, пише Сегодня.

Також за курсом 8,25 грн за $ 1 почала працювати туркомпанія Turtess Travel. Крім того, свої розцінки переглянули туроперторам Travel Professional Group і News Travel, а також турфірма "Феєрія" - на сьогоднішній день вони продають тури за курсом 8,20 грн за $ 1.

Однак в НБУ поінформували, що рівень доларизації депозитного портфеля банків знизився за сім місяців 2013 з 43,7% до 39,6%. Згідно з результатами експертного опитування, банкіри не очікують у поточному році істотних коливань курсу гривня-долар.

Мітки:

бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create