Експерти прогнозують здешевлення житла в Іспанії ще на 30%

Експерти прогнозують здешевлення житла в Іспанії ще на 30%

Падіння цін на нерухомість ще не завершено. У найближчі два роки вартість житла повинна знизитися ще на 30 %, щоб адаптуватися до рівня доходів іспанських сімей. До такого висновку прийшли фахівці фінансового конгломерату Morgan Stanley.

Сьогодні, щоб купити квартиру в Іспанії, середньостатистична сім'я повинна докласти значні фінансові зусилля. В даний час для покупки нерухомості в Іспанії необхідна сумарна заробітна плата майже за шість років. Експерти відзначають, що в ідеалі ця цифра не повинна перевищувати чотирьох років.

За підрахунками фінансової організації, в порівнянні з максимальними відмітками, зафіксованими в 2006-2007 році, вартість нерухомості знизилася на 50 %. Фахівці вважають, що подальший розвиток ринку житла буде залежати від безлічі обставин, в тому числі політичної ситуації та співвідношення попиту і пропозиції.

За даними аналітиків, вартість житла в Іспанії в серпні 2013 року зменшилася в середньому на 9,3 % порівняно з аналогічним періодом 2012 року. У загальній складності в порівнянні з піком цін 2007 квартири і будинки в Іспанії подешевшали на 38,6 %.

Мітки:

житло в іспанії нерухомість в іспанії ціни нерухомість

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create