Заробітчани стали присилати більше грошей в Україну

Заробітчани стали присилати більше грошей в Україну

Згідно зі статистикою Нацбанку, тільки за перше півріччя цього року українці привезли додому 2,2 млрд доларів.

Тепер українці стали більш технічні. Якщо раніше заробітки привозилися додому в сумках і валізах, то тепер українці все частіше використовують банківські перекази - вони безпечніші, тому що ніхто не обкраде.

Але причини збільшення надходжень не надто приємні для "закордонних українців". Їх звільняють з робіт в кризових країнах. Так, Португалія та Італія масово відмовляються від послуг українських фахівців - своїх нікуди примкнути. Проте українці з готовністю збирають гроші і повертаються на Батьківщину. Хто заробив більше - відкриває власні бізнеси. Хто менше - шукає роботу вдома.

"В основному люди їдуть з Італії та Португалії, де найбільш активно сьогодні звільняють наших працівників. Криза у них там. І повертаються вони з напрацьованими за роки накопиченнями. Хтось з меншими і вже шукає роботу, а хтось - з великими і починає організовувати малий бізнес. Якщо раніше заощадження найчастіше перевозилися з собою готівкою, то після кількох недавніх крадіжок їх стали активніше перераховувати через банки", - розповів підприємець Михайло з Мукачева.

В цілому доходи від українських заробітчан збільшилися на 54 %. І це ще не кінець. За наступні півроку експерти пророкують збільшення надходжень ще на 10-15 %.

Мітки:

фінанси

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create