Кожен другий українець вживає алкоголь

Кожен другий українець вживає алкоголь

Кожен другий житель України (51%) в даний час вживає алкогольні напої, а ще 15% українців не вживають алкоголь зараз, але раніше вживали. Ніколи не вживали алкогольні напої третина жителів країни (34%), повідомив соціолог компанії Research & Branding Group Євген Копатько.

Говорячи про частоту вживання алкогольної продукції, Копатько зазначив, що третина українців, що вживають алкоголь, роблять це з частотою два-три рази на місяць (31%) або рідше, ніж раз на місяць (29%), кожен п'ятий - приблизно раз на місяць (21 %), а ще 16% опитаних вживають алкоголь кілька разів на тиждень.

Найчастіше алкогольні напої вживають чоловіки. 22% опитаних чоловіків вказали, що п'ють кілька разів на тиждень, 39% - два-три рази на місяць, 18% - раз на місяць, 17% - рідше одного разу на місяць.

Жінки вживають алкоголь рідше разу на місяць (44%), раз на місяць (22%), і тільки 7% вказали, що вживають алкоголь кілька разів на тиждень.

Мітки:

соціум

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create