Готелі на єгипетських курортах закриваються через низьке завантаження. Ще п'ять готелів закрилися минулого тижня в Хургаді.

У результаті число готелів в єгипетській провінції Червоне море ( Ель Гуна, Хургада, Сафага, Марса Алам), що опинилися не при справах у зв'язку з дефіцитом туристів, досягло 86-ти з 248 готелів, що значаться в місцевому реєстрі. Але й ті, що поки що знаходяться в дрейфі, "спустили" наповнюваність до 24 % і тримаються за рахунок внутрішнього турпотоку, та ще туристів з Чеської Республіки, яка скасувала заборону на відвідування Єгипту.

З ними солідарні й російські туристи, як і раніше налаштовані на відпочинок у цій арабській країні. Сюди вони приїжджають через Україну. Умовляння влади, офіційне закриття туристичного трафіку з Єгиптом, на них не діють.

Як говорить Генеральний секретар Туристичної палати Адміністративного округу Червоного моря Хатем Мунір, керівництво резервного фонду при Міністерстві праці та зайнятості звернулося до Федерації туризму Єгипту з проханням підтримати готелі, що стали жертвою рецесії. Мова, в першу чергу, йшла про готелі на Червоному морі. В даний час процедура надання субвенцій вже набула чинності.