Готелі на єгипетських курортах закриваються, щоб мінімізувати збитки

Готелі на єгипетських курортах закриваються, щоб мінімізувати збитки

Готелі на єгипетських курортах закриваються через низьке завантаження. Ще п'ять готелів закрилися минулого тижня в Хургаді.

У результаті число готелів в єгипетській провінції Червоне море ( Ель Гуна, Хургада, Сафага, Марса Алам), що опинилися не при справах у зв'язку з дефіцитом туристів, досягло 86-ти з 248 готелів, що значаться в місцевому реєстрі. Але й ті, що поки що знаходяться в дрейфі, "спустили" наповнюваність до 24 % і тримаються за рахунок внутрішнього турпотоку, та ще туристів з Чеської Республіки, яка скасувала заборону на відвідування Єгипту.

З ними солідарні й російські туристи, як і раніше налаштовані на відпочинок у цій арабській країні. Сюди вони приїжджають через Україну. Умовляння влади, офіційне закриття туристичного трафіку з Єгиптом, на них не діють.

Як говорить Генеральний секретар Туристичної палати Адміністративного округу Червоного моря Хатем Мунір, керівництво резервного фонду при Міністерстві праці та зайнятості звернулося до Федерації туризму Єгипту з проханням підтримати готелі, що стали жертвою рецесії. Мова, в першу чергу, йшла про готелі на Червоному морі. В даний час процедура надання субвенцій вже набула чинності.

Мітки:

туризм бізнес готелі єгипет бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create