Складено список найкращих роботодавців

Складено список найкращих роботодавців

Компанія Universum провела дослідження, в результаті якого Google визнаний кращим роботодавцем світу.

У трійку лідерів за привабливістю для випускників, що навчалися за спеціальностями, пов'язаними з бізнесом, увійшли також аудитор EY (колишній Ernst & Young) та інвестиційний банк Goldman Sachs, пише Сегодня. Серед випускників з інженерних спеціальностей друге і третє місце займають Microsoft і IBM відповідно.

У десятці в категорії бізнес найбільш представлені аудиторські компанії. Усі фірми «великої четвірки» - EY, KPMG, PricewaterhouseCoopers і Deloitte - знаходяться в топ-10. Крім них, там розташувалися Apple, Microsoft, Coca-Cola та Procter & Gamble.

Що стосується інженерної категорії, то там також в числі лідерів Apple, але інша частина десятки представлена іншими компаніями. Туди увійшли BMW, Sony, General Electric, Siemens і Intel.

Дослідження проведено на основі опитування студентів в 12 найбільших економіках світу, включаючи США, Китай, Японію, Німеччину, Бразилію, Росію, Великобританію, Францію, Італію, Індію, Канаду та Австралію.

Мітки:

робота

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create