74 тис. житлових будинків потребують утеплення

74 тис. житлових будинків потребують утеплення

Утеплення зовнішніх стін потребує кожен третій житловий будинок. Всього в Україні необхідно утеплити близько 74 тис. житлових будівель із загальною площею фасадів більш 306 млн кв.м.

У 2013 році в Україні свої квартири утеплять близько 40 тис. сімей, прогнозують експерти Асоціації виробників пінопласту України.

"У поточному році ми очікуємо зростання ринку фасадного утеплення на 5%, і він досягне 40 тис. квартир, або 850-900 тис. кв.м. фасадів. Сьогодні місткість ринку становить близько 1 млрд грн. Ми очікуємо, що в 2014 - 2015 роках ринок щороку зростатиме на 8-10%", - говорить президент асоціації Роман Захаренков.

За його словами, найбільшу кількість квартир в 2013 році буде утеплено в Києві та Київській області, Львівській, Івано-Франківській, Херсонській, Дніпропетровській, Харківській областях та Криму. Найчастіше для утеплення фасадів будівель використовується пінопласт.

"У світі і в Україні частка пінопласту на ринку фасадних систем утеплення становить близько 85-90%. Україна поступово буде рухатися в бік Німеччини та Польщі, де на реконструкцію будівель припадає більше половини ринку пінопласту. В Україні цей показник поки що становить близько 8%" , - говорить Захаренков.

Мітки:

нерухомість

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create