Гривні пророкують стабільність

Гривні пророкують стабільність

Українська влада не допустить девальвації гривні, оскільки даний крок може зробити негативний вплив на економіку, особливо на обслуговування зовнішніх боргів державного і приватного сектора.

Експерти вважають, що уряд і Національний банк будуть і далі підтримувати стабільний курс гривні, допускаючи лише незначні його коливання.

Професор Львівського інституту банківської справи пан Сав'юк зазначив, що плавне зростання доходів населення також надає стабілізуючий вплив на валютний ринок - люди не направляють заощадження на покупку доларів.

Банкір Роман Лепак зазначив, що плавні коливання курсу гривні підуть на користь українській економіці, в той же час глибока девальвація національної валюти може призвести до виникнення проблем, особливо з обслуговуванням зовнішніх боргів.

У той же час, оцінюючи курс гривня / долар на найближчий час експерти зійшлися на думці, що він може досягти позначки 8,4-8,5 грн / $, але говорити про більш глибоку девальвацію немає причин. Нагадаємо, середні котирування валютного міжбанку зараз знаходяться на рівні 8,16-8,17 грн / $.

Мітки:

фінанси

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create