Експерти розповіли, коли і на що українці витрачають найбільше грошей

Експерти розповіли, коли і на що українці витрачають найбільше грошей

Експерти ПриватБанку проаналізували, коли і на що українці витрачають найбільше грошей. Проаналізувавши зібрану протягом травня-серпня зі своїх еквайрингових точок інформацію, в банку отримали наступну картину.

Дослідження наочно підтверджує, що понеділок таки день важкий - попит на всі групи товарів стабільно середній, а на кінотеатри та інші розваги падає до 9,9 % і 10,7 % відповідно "щотижневих" витрат на ці послуги.

Ситуація змінюється вже у вівторок - тут у наших співгромадян з'являється тяга до знань (або необхідність захопити з собою по дорозі на роботу в метро якесь чтиво). Пік покупок в книжкових магазинах припадає саме на вівторок і становить 15,8 % від загальних витрат на книги протягом тижня. Нарівні з книгами підвищеною популярністю у другий день тижня користуються ще й аптеки - там українці залишають 15,5 % своїх тижневих аптечних витрат. Попит на медпрепарати, до речі, стабільний: весь тиждень він коливається від 14,9 % до 15,5 %. Але це стосується саме робочого тижня. Вихідні - як панацея від усіх захворювань - різко знижують попит на медикаменти на 3-4 п.п.

Якщо на послуги аптек попит до вихідних знижується, то на алкоголь і тютюн, навпаки, поступово рухається вгору, причому починає вже з середи, складаючи в цей день 13,7 % від витрат за весь тиждень. Так само в середу різкий стрибок попиту спостерігається на послуги готелів - 15,2 %, досягаючи свого максимуму в четвер - 15,6 %.

У цей день продовжує показувати позитивну динаміку інтерес споживачів до алкогольних і тютюнових виробів, а також активізується, виходячи з мертвої зони, попит на кінотеатри та послуги розважальних комплексів.

Гасло "Friday night is here - let`s get a beer" не чужий і українцям: рекорди з оплати замовлень в кафе, барах і ресторанах країни припадають, що не дивно, на кінець робочого тижня (16,1 %). Саме в цей день українці найбільше витрачають на алкоголь - 16,7 %. Крім того, напередодні вихідних незначно збільшується кількість оплат покупок в супермаркетах (15,4 %), яка, втім, протягом тижня практично стабільна. Також повним ходом йде підготовка до полювання і рибалки - 18,6 % розрахунків за товари цієї категорії відбувається саме в останній робочий день. У п'ятницю українці відповідально підходять і до підготовки авто до уїк-енду - спостерігається найбільша кількість платежів на автозаправках і СТО.

На вихідних коло інтересів українців передбачуване - клуби, торгові центри, кіно і інші розваги. Причому, в суботу-неділю розважальні заклади збирають максимум платежів, ніж будь-який інший товар в який би то не було день тижня - 21-22% платіжних операцій.

Мітки:

фінанси

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create