Дієтологи радять людям, що ведуть здоровий спосіб життя і дбають про свою зовнішність, з усього різноманіття солодощів вибирати саме зефір: він багатий вуглеводами, що дають енергію для активного життя і тренувань, але практично не містить жирів!

До складу зефіру входять натуральні компоненти, які надають позитивний вплив на багато систем організму і фізіологічні процеси. Одним з них є пектин - речовина рослинного походження, унікальна за своїми властивостями. Пектин нейтралізує і виводить з організму радіонукліди і солі важких металів, знижує рівень холестерину і цукру в крові, нормалізує функції шлунково-кишкового тракту, має виражений противірусний і противиразковий ефект.

Інші інгредієнти, що використовуються для приготування зефіру, не менше корисні для нашого здоров'я. Фруктово-ягідне пюре багате вітамінами, яєчні білки служать будівельним матеріалом для м'язової тканини, а патока зміцнює імунітет, сприяє концентрації уваги і в цілому поліпшує мозкові функції.

Звернувшись в компанію "Родина", ви можете купити зефір у шоколаді, біло-рожевий зефір оптом і багато інших солодощів, які не містять консервантів, виготовляються тільки з натуральних речовин. Телефонуйте!