Головною проблемою українці вважають стан доріг

Головною проблемою українці вважають стан доріг

На думку третини українців (32,8%), головною проблемою вулиць великих міст України є стан автомобільних доріг. Другий рядок рейтингу займає санітарний стан вулиць (14,7 %), третій -паркування автомобілів на тротуарах і газонах (13,5 %). Про це свідчать результати соцопитування, проведеного компанією GfK Ukraine у серпні 2013 р.

Стан автомобільних доріг потрапляє в трійку головних проблем усіх найбільших міст України, які були охоплені дослідженням. Однак ця проблема є найбільш актуальною для львів'ян (44,7 %) і киян (38,5 %), тоді як жителі Донецька рідше за інших називали цю проблему головною для вулиць свого міста (14,3 %).

Стан тротуарів є однією з головних проблем вулиць для жителів Харкова (18%), Дніпропетровська (14,8 %), Львова (11,4 %) та Одеси (9,5 %). Паркування автомобілів на тротуарах і газонах входить в топ-3 ключових проблем киян (16,7 %) і Донецька (14,1 %) , львів'ян (14%), одеситів (13,1 %) і харків'ян ( 12,8 %).

Проблема бездомних собак і кішок є гострою для жителів Дніпропетровська і Донецька. Кількість зелених насаджень, парків і зелених зон відпочинку частіше турбує киян та одеситів.

Жителі Донецька частіше за інших називали головною проблемою вулиць міста прибирання льоду і снігу з доріг і тротуарів взимку, жителі Дніпропетровська - освітленість вулиць міста в темний час доби. Одесити частіше відзначали як головну проблему кількість дитячих та спортивних майданчиків і стихійну торгівлю на вулицях, львів'яни і харків'яни - видалення бурульок з дахів будинків взимку.

Опитування було проведено методом комп'ютеризованого телефонного інтерв'ю в шести найбільших містах України: Дніпропетровську, Донецьку, Києві, Львові, Одесі, Харкові.

Мітки:

люди

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create