Названа найбагатша країна за розміром активів на душу населення

Названа найбагатша країна за розміром активів на душу населення

Відповідно до щорічного звіту Global Wealth Report від страхової компанії Allianz SE, Швецария визнана країною з найвищим обсягом чистих фінансових активів на душу населення в 2012 році.

Середній обсяг фінансових активів Швейцарії становить близько 141,89 тис. євро на людину. Другу сходинку посіли США, в цій країні на кожного громадянина припадає в середньому близько 100,71 тис. євро. Закриває трійку лідерів Японія з 83,61 тис. євро на людину.

У першу десятку також увійшли Бельгія, Нідерланди, Канада, Сінгапур, Тайвань, Великобританія, Австралія.

Україна зайняла 48 місце у цьому рейтингу. Середній обсяг фінансових активів (депозити, акції тощо) на одного українця в 2012 році склав 1303 євро. За цим показником країна увійшла до числа країн з низьким рівнем добробуту. Україні вдалося випередити всього чотири країни - Аргентину (1200 євро), Індію (747 євро), Індонезію (695 євро) і Казахстан (630 євро).

Експерти відзначили, що добробут країн Східної Європи на 40% перевищив докризовий максимум 2007 року, в той час як країни Америки і Європи тільки вийшли на докризовий рівень.

Мітки:

економіка

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create