Назване найпорядніше місто в світі

Назване найпорядніше місто в світі

У 16 країнах провели дослідження з використанням "класичного" тесту з гаманцем. У кожному місті було залишено на видному місці по 12 гаманців з сімейними фотографіями, контактними даними та готівкою, еквівалентною 30 фунтам стерлінгів.

З 192 гаманців було повернуто трохи менше половини. При цьому в різних містах результати дуже відрізнялися. Так, у столиці Фінляндії Гельсінкі було повернуто 11 з 12 гаманців, в той час як у Лісабоні (Португалія) тільки один. На другому місці за чесністю виявився індійський Мумбаї, де було повернуто дев'ять з 12 гаманців. Однак у більш фінансово благополучному Цюріху були повернуті лише чотири знахідки.

По вісім гаманців повернули в Будапешті та Нью-Йорку. Не дуже благополучна Москва з сімома повернутими гаманцями виявилася на почесному п'ятому місці рейтингу. У Лондоні з 12 гаманців тільки п'ять були повернуті власникам. На один гаманець більше повернули в Берліні.

Дослідники виявили, що не тільки фінансове благополуччя, а й вік, і стать ніяк не впливали на рівень чесності людей.

Мітки:

гроші гаманець чесність рейтинг фінанси

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create