Європейці відмовляються від кредитів

Європейці відмовляються від кредитів

Європейський центробанк опублікував статистику за грошовими агрегатами і банківським кредитуванням в серпні 2013 року. Цифри показують, що обсяг кредитування в регіоні скорочується найшвидшими темпами з моменту створення єврозони.

Банківське кредитування компаній і приватних осіб в єврозоні в серпні 2013-го впало на 2% порівняно з показниками за аналогічний період 2012 року. Це найсильніше зниження в обсязі приватного кредитування з моменту створення зони євро в 1999 році.

Варто відзначити, що протягом цього року вже були відзначені рекордні темпи зниження кредитування. Нові дані говорять про прискорення цього процесу.

"Показники досить красномовно говорять про продовження кредитної кризи в єврозоні. ЄЦБ забезпечує банки достатньою ліквідністю, однак багато середніх і невеликих компаній в проблемних країнах, таких як Іспанія, Португалія, Греція, як і раніше відчувають труднощі з отриманням доступу до фінансування. І поки я не бачу будь-яких чинників, які могли б переломити цю ситуацію", - вважає економіст Nordlb Йенс Крамер.

Мітки:

фінанси

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create