Кожен другий підприємець планує займатися торгівлею

Кожен другий підприємець планує займатися торгівлею

46%, або 71,3 тис. суб'єктів господарювання, зареєстрованих в Україні в 2013 р., основним видом своєї діяльності декларують торгівлю. З них 9,8 тис. юридичних осіб та 61,5 тис. фізичних осіб-підприємців. Про це повідомили в прес-центрі Державної реєстраційної служби.

Всього станом на 23 вересня 2013 р. зареєстровано 153,6 тис. суб'єктів господарської діяльності, з них 35,1 тис. юридичних осіб та 118,5 тис. фізичних осіб-підприємців.

Більшість суб'єктів господарської діяльності, які планують займатися торгівлею, вибирають роздрібну торгівлю різних напрямків - в основному в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування і напоями. Торгувати вроздріб планують 1,3 тис. юросіб і 50,2 тис. фізосіб-підприємців. Оптову торгівлю основним видом своєї діяльності декларують 7,9 тис. юросіб і 8 тис. фізосіб-підприємців.

У відомстві зазначають, що з на початку 2013 р. найбільше бізнесменів реєструються у Києві (10,5 тис. юросіб і 10 тис. фізосіб-підприємців), Донецькій (2 тис. і 10,3 тис.), Одеській (1,8 тис. і 7,5 тис.), Дніпропетровській (2,3 тис. і 7,9 тис.) та Харківській областях (1,9 тис. і 7,7 тис.).

Мітки:

бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create