З сьогоднішнього дня адмініструвати єдиний соціальний внесок буде Міндоходів

З сьогоднішнього дня адмініструвати єдиний соціальний внесок буде Міндоходів

З сьогоднішнього дня, 1 жовтня 2013 року Міністерство доходів і зборів України приступає до адміністрування єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування у зв'язку з набранням чинності змін до Податкового кодексу, прийнятих Верховною Радою в липні поточного року.

Раніше адмініструванням соцвнесків займалися органи Пенсійного фонду. А тепер, як наголошується, Міндоходів буде приймати і обробляти звіти про суму нарахованого єдиного внеску. І саме на адреси органів міністерства потрібно відправляти звіти, пояснили в прес-службі.

Міністр доходів і зборів Олександр Клименко доручив організувати процес переходу таким чином, щоб платники податків не відчули незручностей від зміни оператора. "Міністерство провело всю необхідну технічну та організаційну підготовку, щоб для підприємців цей процес був максимально комфортним, - цитує прес-служба Клименка. - Ми плануємо вдосконалити адміністрування єдиного внеску за рахунок розширення можливостей електронної звітності. Створюються всі умови, щоб якомога більше підприємців могли користуватися цією можливістю. Це і безкоштовні електронні ключі, і зручний он-лайн інтерфейс, і консультації фахівців Міндоходів".

У міністерстві роз'яснили, що суми нарахованого єдиного внеску підлягають сплаті на рахунки органів Міндоходів, відкриті в Головних управліннях Державної казначейської служби. Вся необхідна інформація розміщена на офіційному веб-порталі Міндоходів http://minrd.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/111543.html.

Мітки:

бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create