Сайт Toptensworld представив десятку країн, які приваблюють туристів найбільше.

1. Франція
Без сумнівів, найулюбленіша країна серед туристів - це Франція. У країни є все, що може привабити туриста: різні музеї, пам'ятники, магазини, смачна кухня, безліч історичних і культурних місць. У 2012 р. Францію відвідало близько 83 мільйонів туристів.

2. США
Сполучені Штати Америки - назва говорить сама за себе. Кожен хотів би хоча б раз у житті побувати в наддержаві, чий вплив у світі переоцінити складно. Безліч парків, церков, хмарочосів не залишать нікого байдужим. У 2012 році 67 мільйонів людей відвідали США.

3. Китай
Країна з найчисленнішим населенням привертає величезну кількість туристів з усіх куточків планети. Майже 57,8 мільйона осіб побували в Китаї в 2012 році. Культурний обмін і процвітаюча економіка робить країну популярною як серед туристів, так і серед інвесторів. Економіка Китаю з кожним роком зміцнює свої позиції на міжнародній арені. Окрім ділових зв'язків, країна приваблює іноземців історичними та культурними місцями.

4. Іспанія
Іспанія - це та країна, куди можуть дозволити собі поїхати люди з різним рівнем достатку. Окрім туристів з Європи, Іспанію все частіше відвідують представники інших регіонів. У 2012 році там побувало близько 57,7 млн. осіб.

5. Італія
Італія - країна, яка славиться своєю національною кухнею і популярністю серед закоханих. Прогулянка на гондолі у Венеції, відвідування піцерій і Колізею в Римі, відпочинок на пляжах Амальфійского узбережжя входять до списку улюблених справ туристів в Італії. Майже 46,4 млн. осіб в 2012 році відвідали цю країну.

6. Туреччина
Країна займає шосту сходинку рейтингу з 35,7 млн. туристів у 2012 році. Туреччина відома своїми історичними цінностями і культурою, традиціями і мальовничими пейзажами. Стамбул є найпопулярнішим містом серед туристів, залучаючи їх хмарочосами, мечетями і торговими центрами.

7. Німеччина
Німеччина як головна економіка ЄС вкладає значні кошти в розвиток туризму. Деякі великі міста, такі як Берлін і Гамбург, особливо цікаві в святкові дні. Німеччина славиться пивними фестивалями, різдвяними ринками, які європейські гості люблять особливо. Найбільший відсоток відвідувачів спостерігається під час Октоберфесту в Мюнхені. Майже 30,4 млн. осіб відвідали Німеччину в 2012 році.

8. Великобританія
Великобританія займає 8 місце в рейтингу. Майже 29,3 млн. іноземних туристів у 2012 році побували в цій країні. Стоунхендж, Лондонський Тауер, Біг Бен, Вестмінстерське абатство, Единбурзький замок і Букінгемський палац - це далеко не повний список місць, популярних серед туристів.

9. Саудівська Аравія
Мекка і Медіна - два головних центри релігійного паломництва мусульман всього світу. У Саудівській Аравії в 2012 році побували 25,2 млн іноземців.

10. Малайзія
Багато людей відвідують столицю країни Куала-Лумпурі для ведення бізнесу, відпочинку на пляжах Теренггану. Також можна відправитися на екскурсію в джунглі. Приблизно 25 мільйонів іноземних туристів побували в Малайзії в 2012 році.