Росія забракувала українське м'ясо і молоко

Росія забракувала українське м'ясо і молоко

Росія забракувала 42% перевіреного м'яса і 40% молока, заявив голова Держспоживстандарту Сергій Орєхов.

"Було перевірено хлібобулочних виробів близько 80 тонн, а забраковано та знято з реалізації 30% перевіреної кількості. М'ясотоварів було перевірено більше 200 тонн, а забраковано та знято з реалізації 42%, молокотоварів перевірили близько 100 тонн, а забраковано та знято з реалізації 40%, риботоварів перевірено 200 тонн, забраковано та знято з реалізації з них 38%, масложирової продукції перевірено близько 100 тонн, а забраковано та знято з реалізації 37% від перевіреної кількості. Плодоовочевий продукції перевірено близько 700 тонн, а забраковано та знято з реалізації 42%. Продуктів дитячого харчування перевірено 50 тонн, а забраковано та знято з реалізації 20% від перевіреної кількості", - розповів Орєхов.

Він нагадав, що в Україні тривають перевірки об'єктів, діяльність яких пов'язана з обігом тваринницької продукції.

Протягом 9 місяців 2013 р. Держспоживнагляд перевірив близько 9 тис. суб'єктів господарської діяльності на предмет відповідності якості продукції, що випускається ними продукції необхідним стандартам якості, на що з бюджету було виділено близько 6 млн грн.

Мітки:

бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create