Експерти попереджають: хліб може різко подорожчати

Експерти попереджають: хліб може різко подорожчати

Українські фермери стверджують, що реальна ситуація з озимими дуже непроста і якщо не вжити заходів, то суспільство і влада можуть зіткнутися з негативними наслідками у 2014 році.

"Ситуація з озимими є непростою. Насамперед, 4-5 жовтня оптимальні терміни посівів повинні завершитися. Ще можна сіяти до 15 числа, але залежно від температури і забезпечення вологою. Сьогодні температура не дозволяє пшениці прорости", - повідомив почесний президент Асоціації фермерів і приватних землевласників України Іван Томич.

При цьому аграрний експерт каже, що ситуація поки не загрозлива, однак, у випадку невжиття заходів зможемо спостерігати різке подорожчання хліба і борошна в 2014 році.

"І якщо сьогодні не закласти 2,5-3 млн тонн продовольчої пшениці, то за найгіршим сценарієм в 2014 році можемо спостерігати різке подорожчання хліба і борошна, що буде дуже негативним в першу чергу для суспільства і для влади", - застеріг Томич.

Мітки:

бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create