НБУ не хоче, щоб українці вкладали в долари

НБУ не хоче, щоб українці вкладали в долари

На сьогодні доходи від депозитів приносять гарний прибуток. Однак на думку виконавчого директора Незалежної асоціації банків України Сергія Мамедова, це триватиме ще не довго.

Він стверджує, що минулого року були стабільні ставки та дохід від вкладів у гривні становив 20-24 %. Ті, хто розміщував гроші в банк в національній валюті, тільки виграв. Тобто 20-24 % - це сума чистого доходу. На сьогодні ставки високі, але прогнозується їх зниження.

Сергій Мамедов вважає, що чим більше в банках грошових вкладів, тим краще для економіки країни. За його словами, НБУ намагається зменшити частку вкладів у доларах як в обороті, так і в накопиченнях. По змінах валютних ставок можна помітити, що гряде дедоларизація економіки і привноситься тенденція безготівкових розрахунків. І розраховуватися валютою стає просто не вигідно, так як на певних операціях вкладник може втратити прибуток, який міг би отримати за депозитною ставкою.

Мітки:

нбу депозити вклади валюта фінанси

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create