Компанія «МАДЕК» взяла участь у пусконалагоджувальних роботах

Компанія «МАДЕК» взяла участь у пусконалагоджувальних роботах

В Україні, це не перша встановлена біогазова станція але в даному регіоні - це перший і поки єдиний проект такої продуктивності! Саме тому, у відкритті біогазового заводу взяв участь міністр екології та природних ресурсів - Олег Проскуряков.

Планована потужність заводу складає до 400 тонн перероблених відходів свинокомплексу в рік, що в середньому дозволить господарникам отримувати до 4 млн кубометрів біогазу. Встановлена потужність біогазової когенераційної станції становить 1,1 МВт електроенергії та 1,2 МВт теплової енергії. Таке поєднання робить свинокомплекс абсолютно незалежним від централізованих джерел тепло- та електропостачання, а також значно економить кошти компанії.

В основі когенераційної станції встановлено газопоршневої двигун виробництва німецької компанії «MTU»: модель 12V4000L62FB. Встановлений сучасний агрегат має високий моторесурс і мінімальні витрати при експлуатації, в порівнянні з подібним обладнанням працюючим на аналогічних видах палива.

Паливом для даної установки є біогаз, який виробляється з природних відходів свиноферми. Головною перевагою біогазового заводу є максимальне зменшення запахів відходів тваринництва та оптимізація їх використання як цінного добрива, адже відходи у вигляді торфу будуть розподілятися по полях, що потребують органічних добрив. А обмеження викидів парникових газів веде до зменшення впливу на навколишнє середовище.

Для можливості пуску, експлуатації та сервісного обслуговування когенераційної установки такого типу, в липні цього року фахівці компанії «МАДЕК» пройшли сертифіковане навчання на заводі-виробнику дизельних і газових агрегатів MTU Onsite Energy GmbH за курсом "Обслуговування газових установок MTU".

Співробітниками НВП «МАДЕК» було вивчено складові елементи газових агрегатів MTU, їх конструкцію та принцип роботи. Особлива увага приділялася питанням обслуговування та експлуатації. Після навчання наші фахівці успішно здали іспити та отримали сертифікати, що підтверджують про проходження як теоретичного курсу, так і практичних занять.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://madek.ub.ua/

Мітки:

біогазова станція біогазовий завод дизельний генератор біогазова установка мадек когенераційна установка когенерація генератор послуги

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create