Тепер покупець може не платити за товар, який він з необережності зіпсував

Тепер покупець може не платити за товар, який він з необережності зіпсував

Магазин або супермаркет не має права вимагати у покупця вартість товару, який він з необережності зіпсував. Про це повідомила перший віце-президент Всеукраїнської федерації споживачів "Пульс" Ірина Назаревич.

Вона зазначила, що часто в супермаркетах вимагають від покупців оплатити вартість товару, якщо той випадково впав і розбився.

Однак якщо споживач не брав до рук даний товар, а ненароком зачепив його на полиці, внаслідок чого він впав і розбився, - це неправильна викладка товару на полиці. Отже, претензії - не до клієнта.

"Зараз у нас внесено зміни до статті 17 закону "Про захист прав споживача", яким забороняється примушувати споживача купувати товар, який він не збирався купувати. Тому вимагати від покупця оплати в такому випадку неправомірно", - констатувала Назаревич, додавши, що супермаркету за подібне правопорушення загрожує штраф у розмірі 50 неоподатковуваних податком мінімумів.

"Тому супермаркетам в подібних діях слід бути вкрай обачними, адже практично в кожній торговельній точці є відеоспостереження, яке покаже, чи брав споживач в руки товар чи ні", - підсумувала експерт.

Мітки:

магазини покупці бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create