Кожен десятий водій засинає за кермом

Кожен десятий водій засинає за кермом

Згідно зі статистикою страхових випадків "Allianz Україна", в осінній період збільшується частота ДТП. Наприклад, вже в порівнянні з серпнем їх кількість у вересні зросла на 6%. З досвіду попередніх років, цей показник буде рости і далі, адже восени характерна погода і зменшення світлового дня значно впливають на здатність водія керувати автомобілем.

"Найбільше водії втомлюються восени і взимку, що призводить до неправильної оцінки ситуації на дорозі. Їзда в сутінкові години найбільш втомлює, адже наш зір постійно намагається впоратися з недостатньою видимістю, викликаною туманом і дощами. Мінливі погодні умови провокують багато захворювань і підвищують стомлюваність. На жаль, багато водіїв це недооцінюють", - каже Анатолій Климюк, директор департаменту врегулювання збитків СК "Allianz Україна".

Згідно з дослідженням, проведеним Allianz в Великобританії, проблема сонливості за кермом стоїть гостріше, ніж можна припустити на перший погляд. Один з 10 водіїв визнав, що засинав під час водіння, а кожен четвертий - що відчував себе досить млявим за кермом.

Більше половини опитаних погодилися, що сонний водій представляє велику небезпеку як для себе, так і для оточуючих. При цьому, на жаль, тільки один з трьох водіїв сказав, що зробив би зупинку, якби відчув себе втомленим.

Замість цього 56% автомобілістів відкривають вікна, а 32% голосно вмикають музику, щоб не заснути. А кожен п'ятий взагалі не вживає жодних заходів, щоб підбадьоритися, лише збільшує швидкість, щоб швидше доїхати додому.

Мітки:

транспорт

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create