Складено рейтинг держав за рівнем людського капіталу. В України - 63 місце

Складено рейтинг держав за рівнем людського капіталу. В України - 63 місце

Всесвітній економічний форум склав рейтинг держав за рівнем людського капіталу. Оцінювалися 122 країни, серед яких Україна зайняла 63 місце. Аналізувалися держави згідно з показниками освіти, охорони здоров'я, працевлаштування, інфраструктури та зайнятості.

У десятку лідерів згідно з рівнем людського капіталу увійшли Швейцарія, Фінляндія, Сінгапур, Нідерланди, Швеція, Німеччина, Норвегія, Великобританія, Данія і Канада відповідно.

63-е місце України в рейтингу знаходиться між Аргентиною і Азербайджаном. А близькі Україні країни за територіальним розподілом теж не увійшли навіть до двадцятки лідерів. Так, Естонія зайняла 27 місце, Литва - 34, Латвія - 38, Казахстан - 45, Польща - 49. Наступні вже вийшли за межі перших п'ятдесяти: Росія - 51, Румунія - 69, Вірменія - 73, Грузія - 77, Молдові дісталося 83-е місце в рейтингу, а Киргизії - 92. Завершив рейтинг Ємен.

Мітки:

гроші рейтинг людський капітал фінанси

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create