67% украинців не отримують задоволення від роботи

67% украинців не отримують задоволення від роботи

За даними американського інституту Геллапа, всього 13% людей у світі отримують задоволення від роботи.

Більшість респондентів (63%) відчувають незадоволеність від того, чим займаються. Робочий день для них - рутина, і до своїх обов'язків вони ставляться абияк. Ще 24% співробітників, за оцінками дослідників, фактично ненавидять свою роботу і при нагоді активно це демонструють. У сумі дві ці категорії (незадоволених і вкрай незадоволених співробітників) дають 87%.

Найбільше незадоволених співробітників - на Близькому Сході і в Північній Африці. Наприклад, в Алжирі та Тунісі крайній ступінь розчарування від роботи відчувають 53% і 54% відповідно. В Алжирі задоволені своєю роботою 12% співробітників, а в Тунісі і того менше - всього 5%. У Сирії задоволених співробітників експерти не знайшли зовсім.

Найвищий відсоток щасливих працівників - у Панамі (37 %): за цим показником вона випереджає будь-яку з країн світу. Від Панами відстали навіть США, де задоволених співробітників теж дуже багато - 30%. Не задоволені своєю роботою 52% жителів Сполучених Штатів, а вкрай незадоволені - 18%.

З країн СНД, по яких інститут опублікував докладні дані, найбільше задоволених співробітників в Казахстані (23%). Україна за цим показником на четвертому місці (10%). Незадоволені роботою 67% українців, а 23 % - вкрай незадоволені нею. Лідери за кількістю співробітників, які ненавидять свою роботу - Білорусь (33%) і Азербайджан (32%).

Мітки:

робота

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create