Депутати вирішили підняти штрафи за незаконний тюнінг авто

Депутати вирішили підняти штрафи за незаконний тюнінг авто

За порушення правил користування ременями безпеки, тонування автоскла, а також за встановлення або використання на автомобілях не відповідного стандартам освітлення підвищать штрафи.

Відповідний законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що стосуються посилення відповідальності за окремі види порушень у сфері безпеки дорожнього руху, внесений урядом і оприлюднений на веб-сайті Ради, пише Сегодня.

Законопроектом пропонується встановити, що порушення водієм правил керування транспортним засобом, правил користування ременями безпеки або мотошоломами, за експлуатацію транспортних засобів з несправностями системи гальмового або рульового керування, зовнішніх освітлювальних приладів або інші несправності, з якими їх експлуатація за правилами заборонена, або якщо автомобіль переобладнаний з порушенням правил, а також за управління транспортного засобу з тонованим склом, світлопропускання якого не відповідає встановленим вимогам, або з дзеркальним склом, тягне за собою стягнення штрафу від 30 до 40 неоподатковуваних податком мінімум доходів громадян. В даний час такий штраф стягується в розмірі від 20 до 25 мінімумів.

Пропонується також збільшити розмір штрафу за порушення правил користування ременями безпеки або мотошоломами. За порушення таких правил пропонується стягувати штраф від 5 до 10 неоподатковуваних податком мінімум доходів громадян (зараз - від 3 до 5).

Крім того, в законопроекті пропонується стягувати штраф і за встановлення зовнішніх освітлювальних приладів або попереджувальних сигналів, що не відповідають конструкції транспортного засобу, або ж використання таких приладів, або переобладнання автомобіля з порушенням норм, правил і стандартів. За такі порушення пропонується стягувати штраф від 30 до 35 неоподатковуваних податком мінімум доходів громадян, тоді як зараз він становить 25-30 неоподатковуваних мінімумів доходів.

Мітки:

транспорт

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create