Венеція потерпає від круїзного туризму

Венеція потерпає від круїзного туризму

Венеція увійшла до списку культурних об'єктів, що знаходяться під загрозою. Всесвітній фонд захисту пам'яток зазначає, що основну небезпеку для міста як для культурного об'єкта представляє круїзний туризм, який за останні п'ять років збільшив турпотік сюди в кілька разів.

Великі круїзні кораблі прямим і непрямим чином вплинули на частоту повеней у Венеції, які в свою чергу прискорюють руйнування старовинних будівель, пише Сегодня. Приплив туристів, що часто досягає 20 тис. осіб на день, став причиною того, що місцеві жителі залишають місто на час туристичного сезону або назовсім.

Населення цього міста на півночі Італії, за даними фонду, за останні 10 років скоротилася майже вдвічі. Місцеві жителі створили ініціативні групи, що виступають проти круїзного туризму, а муніципалітет схвалив необхідність перегляду та зміни схеми, за якою в даний час працюють туроператори.

Мітки:

венеція круїзний туризм культура

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create