Акцизні марки старого зразка будуть безкоштовно міняти на нові

Акцизні марки старого зразка будуть безкоштовно міняти на нові

Міністерство доходів і зборів ініціює врегулювання порядку заміни акцизних марок старого зразка. Про це йдеться в розробленому проекті постанови Кабінету Міністрів, оприлюдненій на сайті міністерства.

"У випадку затвердження нового зразка марок залишки марок попереднього зразка, раніше закуплені покупцем для маркування алкогольних напоїв та тютюнових виробів... а також марки попереднього зразка на нереалізованих алкогольних напоях... підлягають безоплатному обміну на марки нового зразка", - йдеться у ньому.

Міндоходів пояснює, що ця норма обумовлена тим, що відповідно до положень Податкового кодексу, підакцизна продукція вважається немаркованою, якщо марки акцизного податку не видавалися безпосередньо виробнику або імпортеру такої продукції.

Як повідомлялося, 1 вересня в обіг увійшли нові акцизні марки на алкоголь і тютюнову продукцію. Акцизні марки змінили зовнішній вигляд, а їх вартість зросла в 2,6 рази, або на 16,7 копійки до 27 копійок за марку на алкогольні напої та на 8,7 копійок до 14,2 копійок за марку на сигарети.

Мітки:

акйизні марки бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create