Інтернет-магазини хочуть створити загальний чорний список покупців

Інтернет-магазини хочуть створити загальний чорний список покупців

Українські інтернет-магазини планують створити загальний чорний список недобросовісних покупців, куди потраплять люди, які не забирають свої посилки, і люди, які підміняють товар.

"У мене інтернет-магазин, і часто трапляється, що клієнти не забирають посилки, а я втрачаю гроші на доставці. Покарати таких клієнтів не можна. Тому я почав говорити їм, що існує загальна база всіх інтернет-магазинів і якщо вони не відшкодують збитки за доставку, то їх внесуть до списку і вони більше не зможуть замовляти товари по інтернету. Після цього люди стали забирати посилки. І я подумав насправді створити таку базу недобросовісних клієнтів", - повідомив автор ідеї Микола Мирончук.

Варто відзначити, що на сьогоднішній день в багатьох інтернет-магазинах вже є свої локальні бази недобросовісних клієнтів. "Ми надихнулися ідеєю загальної бази, але боюся, це неможливо, тому що, за законом, заборонено збирати персональні дані клієнтів в базу", - зазначив власник інтернет-магазину з продажу аксесуарів Олег Пластовець. Він повідомив, що в його компанії чорний список існує вже близько року: "Там всього 10 осіб. У нього потрапляють або ті, хто пару раз не забрав товар, або ті, хто зробив це один раз, але покупка була на велику суму - від 2500 грн", - заявив Пластовец.

Тим часом, українцям, які один раз проштрафилися, але не забрали товар з поважної причини, таке не загрожує . За словами юриста Василя Мірошниченка, створити спільний чорний список можливо, однак, для цього потрібно документальне підтвердження несумлінності клієнта.

Мітки:

бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create