На вибір українців не впливає вартість товарів, які вони купують

На вибір українців не впливає вартість товарів, які вони купують

Згідно глобальному дослідженню вподобань споживачів, проведеним за ініціативою компанії Henkel, існує три категорії покупців, характерних для всіх 23 країн, в яких проводилося опитування.

Як і в Україні, там є «економайзери» - ті, хто в першу чергу шукають найдешевший товар, «шукачі вигоди» - любителі оптимального співвідношення ціни і якості, і «байдужі » - ті, хто купують товар, який їм подобається незалежно від ціни. В Україні перші і другі становлять 38%, останні - 24%. Те, що ціна для двох третин українців не є основним фактором при виборі продукції, можна пояснити їх низькими доходами, вважає менеджер з корпоративних комунікацій Henkel в Україні Тетяна Василенко.

Також Україні при вчиненні щоденних покупок 60% покупців схильні керуватися списком «складеним в голові», при запланованих покупках цей відсоток знижується до 32%. При цьому точний список становлять 35% і 50% споживачів відповідно. Крім того, у дослідженні зазначено, що вибір магазину споживачем для здійснення покупки залежить від наявності в ньому звичного для нього бренду. Згідно з відповідями респондентів, 54% з них виявляють лояльність до бренду і 40% - до торгової мережі. Однак рітейлери не погоджуються з такими висновками.

Мітки:

споживач

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create