Вартість авіаквитків може зрости?

Вартість авіаквитків може зрости?
Авіаперевізники можуть зіткнутися з необхідністю підвищити вартість авіаквитків і знизити свої заробітки. Причина - посилення заходів щодо екологічної безпеки в ЄС. Це відбудеться в тому випадку, якщо в Європі затвердять нову методику квотування викидів авіаперевізників, представлену Європейською комісією на розгляд Європарламенту минулого тижня.

Якщо Міжнародна організація цивільної авіації ( ICAO) до кінця року не закінчить розробку глобальної стратегії щодо зниження емісії парникових газів, Європарламент буде змушений поширити свою методику квотування на авіаперевізників країн, які не є членами ЄС. Вона передбачає санкції за перевищення безкоштовної квоти - 100 євро за тонну або заборону на польоти. Звільнення від покупки квот отримають лише країни," які не є розвиненими, і на чий флот припадає менше 1% світових викидів парникових газів". Про це пише КомерсантЪ-Україна в матеріалі "Экология бьет на взлете".

За оцінками ICAO, у разі ухвалення нових правил за 15 років їх дії авіаперевізники втратять $150 млрд. Питання має вирішитися в перших числах січня наступного року, якщо тільки ICAO не запропонує свій варіант вирішення проблеми.

Україна не входить до числа країн, які можуть бути звільнені від квотування. Компенсація оплати квот буде здійснюватися або за рахунок самої компанії, або за рахунок клієнтів.

Мітки:

транспорт

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create