Експорт українського зерна стає невигідним

Експорт українського зерна стає невигідним

Експорт зерна з України стає невигідним після отримання десяти необхідних дозвільних документів. Цього року Україна займе 2 місце у світі за об'ємами експорту зерна.

Про це повідомив глава Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, президент Української Аграрної Конфедерації Леонід Козаченко під час Всеукраїнського аграрного форуму в Києві.

За його словами, в країнах ЄС таких документів необхідно лише 3, у нас же кожне міністерство і відомство намагається отримати свою вигоду від успішного урожаю цього року.

Так, приміром, за інформацією Л. Козаченко, місцева влада в 6 областях ввела правило, за яким аграрії не можуть перевозити зерно з однієї області в іншу без спеціального дозволу губернатора. Причому такий дозвіл має і спеціальну "ціну". І навіть після втручання прем'єр-міністра Миколи Азарова ряд місцевих керівників продовжує збирати "данину" з виробників зерна.

Таким чином, за оцінкою президента УАК, експортерам зерна при

Мітки:

апк

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create