ТОП-5 найбільших хабарів в Україні за 2013 рік

ТОП-5 найбільших хабарів в Україні за 2013 рік

Начальник Головного управління нагляду за дотриманням законів спецпідрозділами та іншими органами, що ведуть боротьбу з організованою злочинністю та корупцією Володимир Кривуценко назвав п'ять найбільших хабарів, які зафіксовані в Україні цього року.

На п'ятому місці хабар в 130 000 доларів або 1,1 млн грн "Кіцманським райсудом Чернівецької області розглядається справа про звинувачення глави Каменської сільради Сторожинецького району, який вимагав і отримав від підприємця хабар в 130 000 доларів за надання в оренду земельної ділянки водного фонду площею 10 га", - заявив Кривуценко.

На четвертому місці - хабар в сумі 150 тисяч доларів. Чиновник відмітив, що в Одеській області, за даними слідства, арбітражний керівник вимагав і отримав хабар за неприйняття заходів по забезпеченню вимог кредиторів при розгляді провадження у справі про банкрутство організації.

Третє місце - 225 000 доларів. "1,8 млн грн - таку неправомірну вигоду вимагали депутат Новофедорівської селищної ради Сакського району Криму і селищний голова за ухвалення позитивного рішення по наданню у власність земельних ділянок", - повідомив Кривуценко.

Друге місце - 305 000 доларів. "2,5 млн грн. Прокуратура Києва направила до суду звинувачувальний акт відносно члена правління акціонерного товариства Укрпрофтур, який підбурював підприємця до дачі хабарю за надання в оренду частини території автобази", - підкреслив представник прокуратури.

Перше місце - 700 000 доларів. "Більше 5,6 млн грн. Прокуратура Києва у вересні викрила арбітражного керівника процедурою банкрутства ТОВ у вимаганні від представника цієї організації хабаря за закінчення процедури санації і приховання порушень законодавства при здійсненні ТОВ фінансово-господарської діяльності", - відмітив Кривуценко.

Мітки:

бізнес

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create