Фінансисти назвали найбільших боржників країни

Фінансисти назвали найбільших боржників країни

Дослідження, проведене Незалежною асоціацією банків (на базі статистики Нацбанку), показало, що на початок вересня найбільше роздрібних кредитів набрали жителі Києва та Київської області - 40,5% всіх позик, оформлених фізичними особами в країні. На другому місці опинилася Дніпропетровська область - 7,7%, а на третьому - Донецька (7,3%).

Трохи інакше виглядає рейтинг за розмірами позик. Як і в першому випадку, лідирує столичний регіон, де в середньому на одного жителя припадає кредит у 17,1 тис. грн, за ним слідує Одеська область (5,7 тис. грн), і закриває трійку Дніпропетровська область ( 4,5 тис. грн). А всього кредитний портфель країни становить 192,97 млрд грн.

«Левова частка кредитних портфелів банків припадає на густонаселені промислові регіони. У них зосереджена велика частина підприємств і фінансових організацій», - пояснює начальник управління роздрібних продуктів ВТБ Банку Ірина Горецька.

Мітки:

фінанси

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create