Інвестори втрачають інтерес до золота

Інвестори втрачають інтерес до золота

На початку тижня SPDR Gold Trust - найбільший в світі фонд, що інвестує в золото, - повідомив про різке зниження активів під управлінням. У понеділок запаси фонду скоротилися на 10,5 т, до 871,72 т - це мінімальне значення з 6 лютого 2009 року. У вівторок активи фонду піднялися до 878,3 т, що є мінімальним значенням за останні чотири роки. З початку року активи фонду знизилися більш ніж на 470 т, тільки з початку місяця втрати перевищили 27 т.

Як пише КоммерсантЪ-Україна в матеріалі "Золото підвищеної гнучкості", зниження інтересу інвесторів до золота відбувається в умовах низької волатильності цін. Останні три місяці золото торгується в коридорі $1280-1400 за унцію.

В даний час інвесторів більше пригнічує різке знецінення металу в першій половині року. Навіть з урахуванням 10%-го зростання в ІІІ кварталі з початку року вартість золота знизилася на 20%, до $1290 за унцію. Останній раз так стрімко метал знецінювався наприкінці 1981-го-початку 1982 року: тоді ціни впали на 25%, до $320 за унцію.

Мітки:

фінанси

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create