Конкуренція авіаперевізників на напрямку ОАЕ змушує туроператорів знижувати ціни на тури в цю країну на 25-30%. Для туристів це означає можливість придбати дешеві тури як мінімум до кінця року, але для дрібних туроператорів ситуація може завершитися відходом з ринку, відзначають експерти.

"За цими напрямками оператори працюють на межі рентабельності, гарячі пропозиції можна знайти за всіма напрямами ОАЕ",- повідомив директор туристичного агентства "Лайнер" Ескендер Ганієв. За його словами, в середньому ціни на тури впали на 25-30%.

Така ситуація спостерігається вже місяць, але останнім часом становище погіршилося, розповів комерційний директор компанії Tez Tour в Україні Аркадій Маслов. Листопад традиційно вважається сезоном знижок, але ціни, наприклад, на такі напрямки, як Таїланд і Гоа, знизилися незначно, не більш ніж на 5%. Втім, оператори відзначають, що вартість квитків на ці напрямки також знижується.

Через збільшення кількості авіаперевізників і виходу на ринок лоукостерів багато з них значно знижують ціни для збереження місця на ринку. 28 жовтня Wizz Air почала літати в Дубай (3-4 рейси в тиждень). flyDubai збільшила з 18 вересня кількість рейсів Київ-Дубай з 7 до 14 в тиждень. На напрямку Україна-ОАЕ також працює лоукост-перевізник Air Arabia. З боку України польоти в ОАЕ здійснює компанія "Міжнародні авіалінії України". На сьогоднішній день безпересадочні рейси на курорти ОАЕ виконують шість авіакомпаній, з січня 2014 року - сім авіакомпаній.